O MNIE I O BLOGU

 .

O MNIE    MagdaWalczak.pl, Magda Walczak BLOG czyli o tym Jak Myśli Człowiek i Co z Tego Wynika, Psychologia na co dzień,

Mam lat 40 PLUS. No, ten PLUS to jest całkiem dużym plusem 🙂

Studiowałam na SGH i skończyłam 🙂 Potem znowu na SGH podyplomowo, potem na SWPS też podyplomowo, a potem jeszcze na GWPS coachingowo.

Małych szkoleń, jakie robiłam z ciekawości, od kursu strzelania poczynając, a na bioterapii kończąc, to już nawet nie zliczam.

Lubię się uczyć, zawsze lubiłam. W sumie, to jedno z moich ulubionych zajęć. Kocham też czytać i robię to nałogowo. No ale to mój jedyny nałóg, więc w sumie może być. Nie piję, nie palę, szaleństw nie wyczyniam. Ze sportami jestem na bakier, ale za to uwielbiam spacerować. Medytuję. Nie jadam zwierząt. Lubię pisać, a jak zaczynam, to piszę i piszę i piszę… i nie wpływa to dobrze na jakość posiłków, gdy nieopacznie usiądę do komputera „tylko na sekundkę”, gdy gotuję. Ale kiedyś czytałam, że przegotowane też dobrze działa na trawienie. Może i tak.

A najbardziej ze wszystkiego ciekawi mnie człowiek i to jak działa. I ciekawi mnie to z powodów jak najbardziej osobistych. I o tym właśnie piszę.

O BLOGU    MagdaWalczak.pl BLOG Jak Myśli Człowiek i Co z Tego Wynika, Psychologia na Co dzień, Coaching Skype, Magda Walczak

MagdaMeyer.eu czyli blog Jak Myśli Człowiek i Co z Tego Wynika, to blog o Rozwoju i Dobrym Życiu na co dzień. O tym dlaczego jest jak jest i jak może być inaczej. Na co mamy wpływ i co możemy w życiu zmienić. A także co jeszcze warto brać na w codziennym życiu pod uwagę.

Jeżeli interesuje Cię psychologia i szeroko pojęty rozwój osobisty, to serdecznie Zapraszam!

Zapraszam Cię również do polubienia mojej strony na FB.

Będzie mi miło jeśli po lekturze zostawisz pod tekstem swój komentarz. Ciekawa jestem co myślisz na dany temat i jakie są Twoje własne doświadczenia. A jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do zadawania ich również w formie komentarzy pod artykułem na stronie www lub pod postem na stronie FB.

Poza działem: Jak Myśli Człowiek, znajdziesz tu również zakładkę: Recenzje – gdzie polecam filmy, książki i inne możliwości, które uważam za interesujące.

Oddzielnym działem są Ciekawe miejsca, czyli miejsca, które warto odwiedzić.

Ważne tematy to sprawy, które mnie szczególnie poruszają – zarówno historia, jak i współczesność, ludzie i okoliczności – to wszystko co uważam za ważne i czym chcę się z Tobą podzielić.

Znajdziesz tu też Moje Książki – czyli książki mojego autorstwa.

Oraz króciutkie formy literackie, w ramach mojej pasji pisania i dobrej zabawy – w zakładce: Fikcja Literacka by Magda.

Poza tym jest też Kącik Uśmiechu 🙂, bo zawsze warto się śmiać.

Miło mi, że się tu pojawiłaś lub pojawiłeś, życzę miłej lektury i dobrej zabawy!

Pozdrawiam serdecznie.

Magda

Brak możliwości komentowania.